Реферат

Реферат Перинатальона патологія у новонароджених на сучасному етапі

Работа добавлена на сайт bukvasha.net: 2015-10-28

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 11.11.2024


Реферат на тему:

ПЕРИНАТАЛЬНА ПАТОЛОГІЯ

У НОВОНАРОДЖЕНИХ

НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ

В останні 5 років відбулися значні зміни у формуванні перинатальної патології у новонароджених. Значно збільшилась (на 29,5 %) захворюваність новонароджених, яка в 1998 році досягла рівня 260 на 1000 народжених живи­ми (за даними акушерських стаціонарів). Зростання пери­натальної патології у новонароджених зумовлено рядом факторів. У першу чергу, це стан здоров'я жінок. Встанов­лено прямий кореляційний зв'язок між зростанням частоти і тяжкості екстрагенітальної патології у їх новонароджених.

Останнім часом збільшилась питома вага ускладнень вагітності (зокрема анемій, гестозів), пологів, що зумовле­но впливом несприятливих екологічних, медико-соціальних та біологічних факторів. Більш повному виявленню захворювань у плода та новонародженого сприяло впро­вадження в жіночих консультаціях, акушерських стаціо­нарах сучасних методів пре- й постнатальної діагностики. Відповідну роль відіграли організаційні заходи, спрямо­вані на більш повне забезпечення відділень новонародже­них кваліфікованими лікарями-неонатологами, діагностич­ним та лабораторним обладнанням.

Виявлено чітку залежність між рівнем кваліфікації ме­дичного персоналу та кількістю виявлених захворювань у новонароджених перших 7 діб життя.

Впровадження сучасних методів діагностики та ліку­вання плода і новонародженого в перинатальному періоді дозволили за останні 5 років знизити перинатальну смертність на 8,7%, ранню неонатальну на 10,6%, не­зважаючи на значне зростання виявлених захворювань у новонароджених.

У структурі захворюваності новонароджених ранньо­го неонатального періоду найбільш значною (понад 30%) е внутрішньоматкова гіпоксія плода та асфіксія новона­роджених, рівень якої зростає з кожним роком і в 1998 році становив 112,6%о. Високий рівень даної патології у ново­народжених свідчить про недостатність заходів, спрямо­ваних на охорону плода в анте- та інтранатальному періо­дах. Це підтверджується стабільною тенденцією зростан­ня кількості дітей, у яких при народженні діагностується, високим упродовж останніх років залишається показник захворюваності новонароджених на синдром дихальних розладів, недостатньо впроваджуються сучасні методи його профілактики, залишається високим рівень невино-шування вагітності.

Впровадження та удосконалення методів пренатальної ультразвукової діагностики забезпечили тенденцію до зменшення питомої ваги природжених вад розвитку в структурі захворюваності новонароджених.

Серед причин смертності дітей раннього неонатально­го періоду синдром дихальних розладів займає перше місце (33,4%), вади розвитку друге (25,3%), внутрішньомат­кова гіпоксія плода й асфіксія новонароджених третє (12,1%). Вдвічі за останній період зменшились втрати но­вонароджених від пологового травматизму, гемолітичної хвороби новонароджених.

Пропонується комплекс заходів, спрямованих на запо­бігання перинатальній патології та втраті новонародже­них у ранньому неонатальному періоді.


1. Реферат на тему Идеология русского радикализма Дворянско-разночинский этап
2. Статья на тему Рафаэль Сабатини историк и беллетрист
3. Доклад Понятие и содержание субъективного права потребителя на надлежащее качество товаров, работ, услу
4. Реферат Бегство от свободы
5. Курсовая Глобальные социально-экономические проблемы мировой экономики
6. Диплом на тему Налоговый учет российских организаций
7. Реферат на тему Graham Bell Essay Research Paper Alexander Graham
8. Реферат на тему UnH1d Essay Research Paper GeographyHistory The Kurds
9. Контрольная работа Сферы общественной жизни
10. Реферат на тему Уч т основных фондов нематериальных активов и вложение в необоротны