Реферат

Реферат Однорангова операційна система Windows 95 98

Работа добавлена на сайт bukvasha.net: 2015-10-28

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 26.1.2025


ОДНОРАНГОВА ОПЕРАЦIЙНА СИСТЕМА

WINDOWS 95/98.

Операційні системи Windows 95 i Windows 98 включають в себе необхідне програмне забезпечення для установки невеликої компютерної мережі, в якій може бути організований спільний доступ до файлів та принтерів. Вам необхідно встановити в кожний Windows-компютер мережевий адаптер (мережеву карту). Якщо організована шинна топологія, то компютери треба зєднати коаксіальним кабелем через Т-конектори і на кінцях шини встановити термінатори. Якщо використовується зіркоподібна топологія мережі, або мережа Fast Ethernet, то потрібно встановити ще концентратор (HUB) і кожен компютер зєднати з HUBом відрізком кабелю “вита пара”.

Дальше Вам необхідно заставити кожен компютер “побачити мережу”, а також надати можливість спільного використання файлів і принтерів того, чи іншого компютера (чи всіх компютерів) мережі. Все це потребує витратити по декілька хвилин часу для кожного компютера.

Настройка комп'ютера для роботи в мережі.

При виключеному комп’ютерi встановіть мережеві карти в слоти на материнських платах компютерів згідно з супроводжуючою документацією. Зєднайте відповідним кабелем компютери між собою, або з HUBом. Після включення компютера Windows автоматично розпізнає Вашу мережеву карту та встановить необхідне програмне забезпечення. Якщо мережева карта автоматично не розпізнається, настройку необхідно виконати вручну, використовуючи супроводжуючу документацію та спеціальні програми-драйвери, які поставляються виробниками разом з мережевими картами (як правило на дискетах).

Ці операції необхідно виконати для кожного компютера.

Слiд зауважити, що для настройки необхiдно мати або на CD-диску, або на жорсткому диску дистрибутив операцiйної системи Windows-95/98.

Після установки мережевих карт встановлюємо протокол NetBEUI (або той протокол, який необхiдно).

  • Правою кнопкою “миші” клікнути на Сетевое окружение

  • Лівою кнопкою “миші” клікнути на “Свойства”

  • Лівою кнопкою “миші” клікнути на “Добавить”

  • Виділити “Протокол” і лівою кнопкою “миші” клікнути на “Добавить”

  • В списку виробників клікнути на “Microsoft”

  • Лівою кнопкою “миші” клікнути на “NetBEUI” та “ОК”

  • Лівою кнопкою “миші” клікнути на “ОК” внизу діалогового вікна “Сеть

На робочому столі кожного компютера появиться іконка (ярлик) “Сетевое окружение”. Для того, щоб дані настройки вступили в силу, система запропонує перезавантажити компютер.

Визначення імен компютерів та робочої групи.

(ця процедура виконується для кожного компютера).

  • Правою кнопкою “миші” клікнути на Сетевое окружение

  • Лівою кнопкою “миші” клікнути на “Свойства”

  • Лівою кнопкою “миші” клікнути на “Компютер”

  • Дати імя компютеру. Це імя інші користувачі (абоненти мережі) будуть бачити при перегляді “Сетевого окружения”. Імена компютерам давайте такі, які легко можна зрозуміти, і які якимось чином повязані з тим чи іншим абонентом.

  • Присвойте імя Вашій робочій групі. Імя може бути будь-яке.

Слiд пам’ятати!

  • Персоналiзацiя (Logging on): Будьте уважнi пiсля включення комп’ютера при входi в систему. Якщо для Вашого iменi не був присвоєний пароль, то натиснiть клавiшу Enter. Якщо Ви клiкнете лiвою кнопкою “мишi” на Cancel або натиснете клавiшу Esc, то не зможете нiчого побачити в “Сетевом окружении” при його переглядi, тобто мережа для Вас буде недоступною.

  • Для використання документiв з iнших комп’ютерiв: Вiдкрийте “Сетевое окружение” щоб “побачити” iншi комп’ютери Вашої робочої групи. Лiвою кнопкою мишi клiкнiть на назвi комп’ютера, що зберiгає потрiбний Вам файл (документ). Здiйснiть пошук файла на видiленому комп’ютерi.

  • Робочi групи (Workgroups): Для змiни назви робочої групи правою кнопкою “мишi” клiкнiть на “Сетевое окружение”, лiвою кнопкою “мишi” на – “Свойства” та “Комп’ютер”. У вiдповiдному рядку помiняйте назву робочої групи.

  • Iм’я комп’ютера: Для змiни назви комп’ютера правою кнопкою “мишi” клiкнiть на “Сетевое окружение”, лiвою кнопкою “мишi” на – “Свойства” та “Комп’ютер”. У вiдповiдному рядку помiняйте назву комп’ютера.


1. Реферат на тему Mitosis In Cancerous Cells Essay Research Paper
2. Реферат на тему Histories Maladies Essay Research Paper It seems
3. Диплом на тему Донозологический период эпилепсии
4. Контрольная работа на тему Общий трудовой стаж Непрерывный трудовой стаж
5. Реферат Взаимосвязь математики и философии
6. Реферат Организация работы по профилактике наркомании в школе
7. Курсовая Учет материалов и пути его совершенствования
8. Реферат на тему Managing The Transition From Maturity To Decline
9. Сочинение на тему Ахматова а. - дайте мне горькие годы недуга...
10. Реферат Анализ в системе управления производственно-ассортиментной программой