Реферат

Реферат Файлова система UNIX

Работа добавлена на сайт bukvasha.net: 2015-10-28

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 22.11.2024


Файлова система UNIX

Файлова структура Unix характерізується наступним:

  • Чіткою побудовою

  • Звернення до данних файлу без протиріч

  • Захистом данних файлу

Цей стандарт вважає, що операційна система, що буде працювати з СПФС узгодженою файловою системою, підтримує ці базові риси надійності, які є в більшості файлових систем Unix. Зауважимо, що цей стандарт не намагається узгоджуватися кожним можливим аспектом з усіма конкретними реалізаціями Unix систем. Проте, багато аспектів цього стандарту базується на ідеях, що є в Unix та інших Unix подібних системах.

Це - після уважного розгляду інших факторів, включає:

  • Традиційна та добре сприйнята практика в Unix подібних системах.

  • Впровадження побудов інших файлових структур

  • Застосовні стандарти

Можливо визначити дві незалежні категорії файлів: загальні (shareable) на противагу приватним (unshareable) та змінні на противагу постійним.

Загальні данні це ті, що можуть бути спільними для декількох головних машин; приватні - мають бути специфічними для кожного головного комп'ютера. Наприклад, домашні каталоги користувачів - загальні данні, але файли контролю пристроїв - ні.

Постійні файли - двійкові, бібліотеки, документація та все інше, що має змінюватися тільки керуючим системою; змінні - все, що може бути змінено без втручання керуючого системою.

Для полегшення резервування, керування та спільного використання файлів в мішаних мережах з машин із різними архитектурами та операційними системами, бажано щоб було просто та легко розуміти зв'язки між каталогами (певні каталоги розглядаються як потенційні точки монтування) та типом данних, що вони містять.

Скрізь в цьому документі та в усіх добре спланованих файлових системах, знання цих базових принципів допоможе побудувати структуру та надасть їй додаткової логічності.

Різниця між загальними та приватними данними потребує деяких пояснень:

  • В мережевому середовищі (тобто коли є декілька головних машин в одному місці), є гарною практикою мати данні загальні для декількох головних машин, з метою збереження місця та полегшення завдань супроводу.

  • В мережевому середовищі, деякі файли містять данні, що стосуються виключно конкретної головної системи. Такі частини файлової системи не можуть бути узагальнені (без вживання певних заходів).

  • Попередні реалізації файлових систем Unix типу, перемішують загальні та приватні данні в одній структурі, що ускладнює узагальнення великих частин файлової системи.

Особливість "загальності" може бути використана для спрощення підтримки, наприклад:

  • Розділ /usr (або його частини) монтується (тільки на читання) через мережу (використовуючи NFS).

  • Розділ /usr (або його частини) монтується з носія, що може тільки читатися. CD-ROM з однією копією, що розповсюджується між багатьма користувачами через пошту або іншими засобами може бути змонтований як файлова система тільки на читання, що узагальнюється з іншими файловими системами узгодженими з СПФС яким небудь типом "мережи".

Властивості "постійний" та "змінний" справляють на файлову систему вплив головним чином двома шляхами:

  • Оскільки / містить як змінні так і постійні данні, його доводиться монтувати на читання та запис.

  • Оскільки, звичайно /usr містить як змінні так і постійні данні та буває потрібно монтувати його тільки для читання (див. вище), треба мати метод монтувати /usr тільки на читання. Це робиться через створення структури /var, що монтується на читання та запис (або як частина іншого розділу, що дозволяє читання та запис як /), перебираючи на себе значну частину функціональності /usr розділу.

Це підсумкова таблиця. Це лише приклад для більшості СПФС узгоджених систем, можливе інше ділення в межах СПФС узгоджених систем.


загальні

приватні

постійні

/usr
/opt

/etc
/boot

змінні

/var/mail
/var/spool/news

/var/run
/var/lock


1. Реферат на тему Abortion Essay Research Paper Page 2 of
2. Сочинение на тему Грибоедов а. с. - грех не беда молва не хороша
3. Реферат на тему Dsfgsdfg Essay Research Paper asdfasdfasdfasdfasdfsdddddddddasdfkdsfalsdfkjasdofijaoifaeroiafJudaism
4. Реферат П. Сорокин о предмете, структуре и роли социологии
5. Диплом на тему Бухгалтерский учет и анализ денежных средств
6. Реферат на тему Методическая деятельность учителя истории в школе
7. Реферат Методы установки кристаллов и плат в корпуса
8. Доклад Поговорим о тайских бобтейлах
9. Реферат на тему Коррекция дезадаптивного поведения подростков с интеллектуальной недостаточностью
10. Курсовая на тему Обратная сила уголовного закона