Реферат

Реферат 10 Розбивочні роботи.

Работа добавлена на сайт bukvasha.net: 2015-10-28

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 25.11.2024




Тема:10 Розбивочні роботи.

Розбивочні роботи при будівництві доріг та штучних споруд проводять в такій послідовності: підготовчі роботи; відновлення траси і осей споруд; перенесення на місцевість основних осей запроектованих штучних споруд; детальні розмічувальні роботи; геодезичне управління роботою будівельних машин; геодезичний контроль за роботами; виконавчі зйомки і приймання штучних споруд в експлуатацію.

Детальній розбивці підлягають усі основні елементи земляного полотна, штучних споруд, водо перепускних споруд; покриттів, дорожніх одягів, віражів з  відгоном і розширень на кривих, з'їздів і перетинань і т.д.

Розбивка повинна випереджати виробництво земляних робіт на 1-2 км. Здійснюють її від осі траси. При розбивці визначають і позначають на місцевості планове і висотне положення меж укосів насипів і виїмок, брівок земляного полотна, резервів, водовідвідних канав. Вихідними документами для розбивки земляного полотна служать:

1. поздовжній профіль;

2. план траси із зазначенням смуги відведення та смуги розчищення траси від лісу;

3. типові та індивідуальні поперечні профілі земляного полотна;

4. робочі креслення водовідвідних пристроїв;

5. журнал виносок або схема закріплення траси;

6. відомість постійних і тимчасових реперів;

7. виписка на виконання земляних робіт.

У кожному поперечнику земляного полотна закріплюють п'ять основних точок для насипу і сім точок для виїмки: вісь земляного полотна, бровки, перетин укосів насипу (виїмки) з поверхнею землі і ширину кювету.

Розбивочні роботи поділяються на кілька етапів.

На першому етапі, на основі прив'язки і закріплення траси і осей споруд до опорної мережі, відновлюють і закріплюють знаками становище головних осей споруди.

На другому етапі проводять детальну розбивку споруди з розміщенням площин, ліній і точок всіх елементів споруди, встановлюють і контролюють взаємозв'язок між окремими елементами споруди.

На третьому етапі здійснюють геодезичне управління роботою механізмів у процесі монтажу або будівництва елемента споруди.

На четвертому етапі проводять остаточну розбивку елементів споруди для оздоблювальних робіт і завершення монтажних робіт.

На п'ятому етапі, завершальному, здійснюють  зйомку вибудуваної споруди.
2. Терміни виконання та елементи детальної розбивки земполотна. Параметри земполотна при його висотній розбивці.

При розбивці земляного полотна відзначають його межі, виробляють їх оранку або зачистку для видалення і складування рослинного шару; в межах будівництва земляного полотна і на його границях установлюють віхи.  Із зазначенням на них висотного положення задаюних поверхонь: висоту, ширину підошви насипу, ширину виїмки, ухили укосів земляного полотна, притрасових резервів. Спочатку встановлюють віхи на першому вихідному рівні, положення якого вище або нижче проектного на деяку величину.

Розміщення створів та візирних поверхонь ведеться з розрахунку безперервної їх видимості водієм будівельної машини. Напрямок створу руху машини встановлюють двома і більше віхами, постійно видимість водієм зі свого місця. Напрямок візирної площині, яка складається кількома горизонтальними планками віх, встановлених на місцевості, і ходового орієнтира, встановленого на робочому органі машини, має бути піднятий щодо заданої проектної площині на висоту очі водія машини.

 



1. Реферат Юкатанская война рас
2. Реферат Боги и картина мира восточнославянской мифологии
3. Реферат на тему Алгоритм создания базы данных складского учета
4. Реферат на тему The Great Compromise Essay Research Paper In
5. Реферат на тему Aristotle On Ridicule Essay Research Paper In
6. Реферат на тему Движения Сопротивления против фашистской аккупации
7. Контрольная работа Трудовой кодекс РФ основа регулирования социально-трудовых отношений
8. Реферат Памятники античности
9. Сочинение на тему Крупноформатные подарочные издания МОВольфа
10. Реферат Мартынов, Андрей Ефимович