Реферат

Реферат на тему Основні робочі органи чесальної машини

Работа добавлена на сайт bukvasha.net: 2015-01-03

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 9.11.2024


Міністерство освіти і науки України
Київський національний університет технологій та дизайну
Реферат на тему:
Основні робочі органи чесальної машини
Виконала
студентка ΙΙΙ-го курсу
гр. БПр-06
Латишева А.Ю.
Київ
2009

Чесальні машини
Чесальна машина моделі С 51. Чесальна машина призначена для чесання бавовняних, хімічних волокон та їх сумішей з довжиною волокон до 65 мм. Чесальна машина моделі С 51 мас високі показники надійності та високий ККД.
В склад чесальної машини входять:
·                   довокамерний бункер моделі А 70 (" Аerofeed A 70'');
·                   вузол приймального барабану з системою JGS;
·                   вузол знімного барабану;
·                   стрічкоукладач;
·                   регулятор лінійної густини стрічки;
·                   додаткова система Ні-Рег-Сагd;
·                   автоматичний замінник тазів;
·                   система шліфування гарнітур головного барабану та шляпок.
Волокниста маса пневмосистемою подається до двокамерного бункера машини моделі А 70. Бункер здійснює рівномірне (за масою) подавання волокнистого настилу до живильного циліндра приймального барабану.
Таблиця 1. Технічна характеристика бункера А 70 (" Аerofeed A 70'').
Показники
Вид волокна
Бавовна,хімволокно та суміші з довжиною волокон не більше 65 мм.
Робоча ширина, мм
960
Маса живильного настилу, г/м
бавовна
400-800
хімволокна
300-700
Витрата повітря, м /год
з одним типом продукції на лінії
0,5-0,7
з двома типами продукції на лінії
0,5-0,7;   1,0-1,4
Потужність, кВт
подавального вентилятора
4,0
подавального та розпушуючого валика
макс. 1,75 на бункер
Продуктивність, кг/год
бункер
до 100-120
живильна машина
до 500
Габарити, мм
ширина
1500
глибина
450
висота
3325
Маса нетто, кг
біля 280
Приймальний вузол чесальної машини здійснює до 90 % всього очищення волокнистої маси, яка проходить на чесальній машині. Це сприяє меншому зношенню гарнітури головного барабану та шляпок і впливає на виготовлення більш якісного прочосу.
Процес головного чесання проходить в зоні "головний барабан - шляпки нерухливі сегменти". Нерухливі сегменти, які розташовані до та після шляпкового поля, утворюють унікальну систему ТRЕХрlus, яка підвищує ефективність процесу чесання волокон. В зоні перед шляпковим полем п'ять прочісувальних елементів та один управляючий елемент за допомогою відбійного ножа відділяють короткі волокна, пух та сміттєві домішки і транспортують їх до всмоктувального пристрою. В зоні після шляпкового поля за допомогою комбінації з вищенаведених елементів та двох відбійних ножів відсікаються залишки дрібних частин коробочок та сміття. Система ТRЕХрlus дозволяє значно зменшити кількість потоншень, потовщень та вузлів, що можуть виникати на пряжі, без перевищення допустимої частки відходів, а також забезпечує ефективне розподілення волокон перед їх подаванням на гарнітуру головного барабану. Роздільне видалення відпадків з зонах перед та після шляпкового поля дозволяє повторно використовувати пачоси без додаткового очищення.
Для підвищення чесальної здатності машини приймальний та знімний барабани дещо опущені відносно головного барабану, що збільшує поверхню взаємодії гарнітур головного барабану та шляпок. Загальна кількість шляпок становить 140, з яких 40 — робочі.
Новим в чесальній машині моделі С 51 є система JGB -classic, яка стаціонарно встановлена під головним барабаном. Система призначена для періодичного автоматичного шліфування гарнітури головного барабану. Аналогічна система JGB - top встановлена для шліфування гарнітури шляпок.
Для забезпечення незмінності початкових встановлених настоювань чесальної машини її потужна станина зроблена суцільнолитою з раціонально скомпонованими вузлами приводу.
По периметру головного барабану розташовані 11 відсмоктувальних камер для видалення пуху та сміття безпосередньо від місця його утворення. Оптимально підібраний режим повітрообміну виключає необхідність відсмоктування забрудненого повітря з нижньої частини чесальної машини.
Регулятор лінійної густини вихідної стрічки є комбінованою системою регулювання, яка знімає наступну інформацію:
·                   про масу волокон у нижній камері бункера;
·                   про   товщину   настилу   волокнистого   матеріалу,   що   подається   до живильного циліндру знімного барабану;
·                   про товщину стрічки в зоні затискання ступінчастих роликів перед стрічкоукладачем.
Отримавши сукупну інформацію, система управління керує швидкісними режимами наступних робочих органів:
·                   вивідних валиків верхньої камери бункера;
·                   живильного циліндру знімного барабану (для забезпечення постійності кількості волокон в поперечному перерізі стрічки).
Доповнюючу систему Hi-Per-Card рекомендується встановлювати для досягнення високої продуктивності чесальної машини - до 100-120 кг/год.
Таблиця 2. Технічна характеристика чесальної машини С 51
Показники
Вид волокна
Бавовна,хімволокно та суміші з довжиною волокон не більше 65 мм.
Робоча ширина, мм
1000
Лінійна густина стрічки, ктекс
3,5-6,5
Маса живильного настилу, г/м
Бавовна
400-800
Хімволокна
300-700
Частота обертання головного барабану, хв
ДО 600
Швидкість випуску, м/хв.
300
Тиск повітря в машині, бар.
6,0;  0,1
Витрата відпрацьованого повітря, м /год
3200
Видалення відходів
Централізоване або автоматичне відсмоктування
Потужність, кВт (сума всіх приводів без місцевого відсмоктування)
Привод - 4/2 пів. Двигун
10,3
Перетворювач частоти
15,3
Продуктивність, кг/год
ДО 100-120
Габарити, мм
Ширина (без стрічко укладача)
2300
Довжина (без бункера)
3100
висота
Без" Аerofeed A 70''
2000
З " Аerofeed A 70''
3225
Діаметр тазів, мм
450-1000
Маса (із стрічко укладачем),кг
6600-1000
Регулювання
Вмонтовано в машину
опції
Система Hi-Per-Card
+
Система шліхтування гарнітур JGS
+
Автоматичний тазозамінник
+
Чесальна машина моделі С 60. Чесальна машина моделі С 60 розроблена на базі новітніх інноваційних концепцій, які дозволяють значно підвищити продуктивність та якість випускаємої чесальної стрічки та поліпшити техніко-економічні показники устаткування.
Однією з основних відмінностей чесальної машини С 60 від попередніх модифікацій є оптимально підібрана геометрія взаємного розташування робочих органів та збільшення робочої ширини до 1500 мм. Зменшення діаметра головного барабану та його швидкісних характеристик дозволило збільшити відцентрові сили, які діють на волокна, що в свою чергу сприяє процесу чесання, особливо при виготовленні роторної пряжі.
Завдяки компактній конструкції площа, яку займає машина, зменшилася на 50% в порівнянні з попередніми модифікаціями чесальних машин.
Чесальна машина С 60 має високу продуктивність, що дозволяє використовувати її в досить широкому спектрі перероблюваних волокон.
До складу машини входить вбудований бункер з продуктивністю до 150 кг/год та система розпушувально-тіпального виробництва "Іісker-in " , яка забезпечує потрібну підготовку волокнистого матеріалу та подачу його на головний барабан. При цьому зменшується кількість волокнистих пороків та непсів завдяки більш ощадливому режиму розпушування жмутків волокон і збільшенню поверхні взаємодії жмутків з гарнітурою робочих органік машини.
Конструктивно система "Іісker-in " складається із живильного столика циліндру з живильним циліндром та трьох барабанів, які обтягнуті різною гарнітурою та мають різні діаметри і швидкісні режими.
Процес чесання на головному барабані умовно поділений на гри зони: початкового, основного та кінцевого чесання. Початкову зону чесання утворює комбінація шести нерухливих чесальних елементів з головним барабаном, які розташовані перед шляпковим полем. Головна зона чесання розташована між гарнітурами шлюпкового поля та гарнітурою головного барабану. Кінцева зона чесання утворюється комбінацією двох нерухливих чесальних елементів з головним барабаном, які розташовані після шляпкового поля.
Гарнітури головного барабану та шляпок автоматично шліфуються по мірі їх зношування.
Чесальна машина оснащена регулятором рівноти лінійної густили вихідної стрічки. Робота регулятора полягає в наступному. На вхід цифрового процесору регулятора подається інформація у вигляді сигналів про рівень заповнення камери бункера, про товщину волокнистого продукту, що подається до живильною циліндру  та про товщину вихідної стрічки. Регулятор змінює швидкість подаючого валика у верхній частині бункера та швидкість живильного циліндру. Ефективне вирівнювання стрічки за лінійною густиною досягається на середніх та довгих відрізках.
При роботі чесальної машини С 60  у складі традиційного технологічного ланцюжка вона комплектується стрічкоукладачем моделі СВА-4 (під тази Ф 600мм або Ф 1000мм). Для скороченого технологічного ланцюжка чесальна машина цієї моделі може бути агрегована з стрічковим модулем, який має 2 варіанти виконання (RSB та SB). Стрічковий модуль RSB оснащений регулятором лінійної густини стрічки, а стрічковий модуль SB – без регулятора.
Таблиця 3. Технічна характеристика чесальної машини С 60
Показники
Вид волокна
Бавовна, хімволокно та суміші з довжиною волокон не більше 65 мм.
Лінійна густина стрічки,ктекс
при укладанні в таз (СВА-4)
5-12
з модулем RSB або SB
3-7
Маса живильного настилу, г/м
650-950
Частота обертання головного барабану, хв
До 900
Видалення відходів
Централізоване відсмоктування
Діаметр тазів, мм
420-1000
Потужність, кВт (з модулем)
СВА-4
42,12
SB
48,77
RSB
53,21
Габарити, мм
ширина (без стрічкоукладача)
2380
Довжина (з бункером)
3314
висота
з бункером
3425
по чесальній секції
1800
Робоча ширина, мм
1500
Продуктивність, кг/год
До 150
Швидкість випуску, м/хв
(з модулем)
СВА-4
330
SB
800
RSB
700
Витрата стиснутого повітря, Nм /год
СВА-4
0,75
SB
0,78
RSB
0,78
Витрата всмоктуваного повітря, м3/год
з бункером
828
СВА-4
4680
SB
5220
RSB
5220
Маса (із стрічкоукладачем), кг
6200
В залежності від лінійної густини пряжі, системи прядіння (кардної або гребінної), складу сировини та вимог до якості пряжі можна скоротити кількість переходів стрічкових машин, прискорити процес обробки волокон та підвищити продуктивність виробництва при одночасному скороченні виробничих площ. Також при цьому можливо скоротити ставку тазів та зменшити трудомісткість обслуговування устаткування.

1. Курсовая на тему Автоматизована реєстрація і облік автомобілей
2. Реферат на тему King Lear Essay Research Paper Love in
3. Реферат на тему Parallels In Hamlet Essay Research Paper HamletIn
4. Реферат на тему Student Poverty Essay Research Paper STUDENTPOVERTYINTRODUCTIONPrior assumptions
5. Реферат на тему Определение рейтинга конкурентоспособности страны
6. Реферат Філософія Сковороди
7. Контрольная работа Загрязнение атмосферы, кислотные осадки и смоги
8. Реферат Функции заработной платы и их проявление в условиях рыночной экономики
9. Реферат на тему Methamphetamine Built For Speed Essay Research Paper
10. Реферат Устранение неполадок Windows 98 на аппаратном уровне.