Реферат

Реферат Порядок зберігання на складі Контроль терміну придатності

Работа добавлена на сайт bukvasha.net: 2015-10-28

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 27.1.2025


“ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ НА СКЛАДІ. КОНТРОЛЬ ТЕРМІНУ ПРИДАТНОСТІ”

Особливості зберігання лікарських рослин сировини.

Лікарська рослинна сировина повинна зберігатися в сухому, добре вентильованому приміщенні, в чистій сухій, без сторонніх запахів та однорідний для кожної партії сировині тарі, в аптеках – скляній, металічній, в ящиках з кришкою, на складах в паках, мішках паперових багатошарових або тканинних ящиках. Для пакування фасованої лікарської рослинної сировини використовуються пачки картонні, пакети поліетиленові паперові, обгортки паперові, контурні сотові упаковки Оптимальні умови для зберігання лікарської рослинної сировини температура (18оС), вологість повітря (30-40%).

В складських приміщеннях сировина повинна зберігатися на стелажах, які встановлюються на віддалі не менше 15 см від підлоги. Оптимальні умови для штабелювання – не більше 2,5 м – для ягід, насіння, бруньок, не більше 4 м – для листя, квіток, трав, більше 4 м – для інших видів сировини. Штабель повинен бути розміщений від стін складу на віддалі не менше 25 см проміжки між штабелями не менше 80 см. На кожному штабелі повинна бути етикетка розміром (20-10 см) з вказівкою назви сировин, підприємства –відправника, року і місяця заготівлі, номера партії, дати надходження для рослин, що містять комплекс різноманітних природних речовин. При зберіганні ЛРС, що вміщує поживні речовини, для запобігання псуванню її амбарними шкідниками, рекомендується розташовувати в місцях зберігання фланом з хлороформом, в корон якого вставлено трубочку для звітрювання парів хлороформу.

Вимоги до приміщень зберігання вогненебезпечних та вибухонебезпечних засобів.

Складські приміщення для зберігання вогненебезпечних та вибухонебезпечних речовин повинні повністю відповідати будівельним нормам та правилам проектування. Вони повинні бути ізольовані, сухі, захищені від світла прямих сонячних променів, атмосферних осадів та ґрунтових вод. Ці приміщення, та природи, що до них прилягають, та підсобно-допоміжні приміщення повинні бути обладнані механічною припливно-витяжною вентиляцією. Приміщення для зберігання вогненебезпечних речовин повинні з вогнетривких матеріалів і розташовані на відстані не менше 20 м від інших складських будівель та 50 м від житлових приміщень. Лікарські засоби вогненебезпечні та вибухонебезпечні слід зберігати за принципом подібності, згідно з їх фізико-хімічними та похило небезпечними властивостями, характером упаковки. З цією метою вогнестійкі склади розбиваються на окремі приміщення, що ізольовані одне від одного глухими вогнетривкими стінами. Необхідну кількість вогненебезпечних речовин для поточних витрат допускається тримати в фасувальних кімнатах складів або аптек, але при суворому дотриманні заходів пожежної безпеки. Залишкові кількості вогненебезпечних речовин по закінченні роботи в кінці зміни повертають на місце основного зберігання. Підлога складів та розвантажувальних майданчиків повинна мати тверде,, рівне покриття. Що включає вибоїни та інші нерівності. Забороняється використовувати дошки та залізні листи для вирівнювання підлоги. Підлога повинна забезпечувати зручне та безпечне пересування людей, вантажів та транспортних засобів, простоту та легкість прибирання складських приміщень. Приміщення складів для зберігання вогненебезпечних та вибухонебезпечних лікарських засобів повинні бути обладнані вогнетривкими стійкими стелажами та піддонами. Стелажі установлюють на віддалі 25 см від підлоги та стіл, ширина стелажів не повинна перевищувати 1 м. Повздовжній прохід між стелажами повинне бути не менше 1,35 м електропроводка, освітлювальна арматура. На складах основного зберігання вогненебезпечних та вибухонебезпечних речовин ззовні, а також на дверях кожного приміщення зберігання і роботи з названими речовинами та всередині цих приміщень повинні бути зроблені незмивні, чіткі написи і “Вогненебезпечно”, “Вибухонебезпечно”, “Кури забороняється”.

Термін придатності.

Лікарські засоби та вироби медичного призначення мають термін придатності, тобто термін, протягом якого вони зберігають терапевтичний ефект і знаходяться в умовах, що відповідають вимогам діючої нормативно-технічної документації. Термін придатності визначається нормативно-техічною документацією. Згідно з діючими вимогами термін придатності вказується на упаковках для всіх лікарських засобів. Якщо в нормативно-технічній документації на лікарські засоби. Вказано “Препарат контролюється щорічно або “Активність контролюється щорічно”, на упаковці, крім “Придатний до...”, ставиться відповідний напис. Лікарські засоби, які мають додатковий термін придатності, після закінчення основного, підлягають пере контролю в контрольно-аналітичній лабораторії, при опозитивному результаті. В місцях зберігання лікарських засобів для власної їх реалізації вони розташовуються з врахуванням залишкового терміну придатності.


1. Диплом Проблема авторства интернет-изданий
2. Реферат Демографический процесс
3. Реферат Банки сущность и функции
4. Реферат на тему Право и обычай
5. Реферат на тему Machiavelly Essay Research Paper Machiavelli main idea
6. Реферат Земли особо охраняемых территорий и объектов 2
7. Реферат Сен-Сімон сенсімоністи й походження колективізму
8. Отчет по практике Ассортиментная политика ООО Эстри-Лайф
9. Реферат Кикладская цивилизация
10. Курсовая на тему Автоматизированная система бронирования авиабилетов