Реферат

Реферат Студент КНЕУ у пост-індустріальному суспільстві

Работа добавлена на сайт bukvasha.net: 2015-10-28

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 26.1.2025


Студент КНЕУ у пост-індустріальному суспільстві.

Ось уже багато років існує один з найкращих українських вищих учбових закладів України. КНЕУ – перший вищий економічний навчальний заклад бере свій початок від заснованих в 1906 році приватних Вищих комерційних курсів з 4- річним терміном навчання. В 1920 році було створено Київський інститут народного господарства.

Указом президента Л.Д. Кучми від 27.02.1997 за значний внесок в розвиток вищої освіти та економічної науки, заслуги у підготовці висококваліфікованих кадрів, а також зважаючи на загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності, університету було надано статус національного з перейменуванням його в Київський національний університет.

Нині в КНЕУ працюють відомі в Україні та за її межами вчені : член – кореспондент Акодемії аграрних наук , професор В.Г. Андрійчук, професор О.О. Беляев, Заслежений діяч науки та техніки України, член кориспондент НАН України, професор С. І. Дорогунцев та багато інших світил економічного та юридичного покликання.

Нині в КНЕУ створено всі умови для отримання сучасної вищої економічної та юридичної освіти, формування високої національної самосвідомості студентів, захисту національних основ української вищої школи. КНЕУ впевнено входить в світовий освітянський простір.

Студент КНЕУ— реалії та факти.

Живучи в постіндустріальному суспільстві кожна людина має володіти широким спектором практичних навичок. Ці навички повинні грунтуватися на обєктивному знанні життя суспільства у всіх її проявах. Людина має бути ерудована, мисляча, об’єктивна у прийняті рішень.

Якщо донедавна багатство людини визначалося наявністю рабів, землі, грошей, підприемств,- то зараз укріплюється в нашій свідомості думка про те, що сравжнім мірилом заможності людини є володіння або повсякчасний доступ до цікавлячої інформації. З розвитком НТР збільшилась кількість техніки, що потребує докорінно нових, висококваліфікованих кадрів з нестандартним мисленням, цікавими та практичними ідеями. Змінився світ, де фізична сила та тисячні війська нвчого не подіють проти натискання клавіші у бункері ракетного керування. Усі сфери життя людства компютеризуються та вдасконалюються. Кожна, навіть вузькоспеціалізована діяльність потребує наявності широкого спектору знань.

КНЕУ було створено для створення високваліфікованих кадрів з економіки. Але керівний склад зробив майже неможливе – поєднав економіку з юриспруденцією. Зроблено це з метою вирішення досить важкої та болючої проблеми для України – у теренах наших керівних складів,- як уряду держави, так і при “кормушках” підприємств, залишилось багато неперспективних, некваліфікованих кадрів, що не лише не допомогають розвитку України, а й гальмують у силу своєї моральної слабкості прихід молодіжної еліти.

Виходячи з стін КНЕУ громадянин України володіє чіткою ціллю подальшої діяльності, чи то в лавах приватних структур чи в державних органах. Він володіє не лише суто професійною термінологією та практикою, а й у разі необхідності може самостійно відстояти інтереси своєї фірми чи родичів в суді. Крім того вичепне знання законів України, що відбувається під кмітливим поглядом кураторів та деканату, робить шанси випускника на знаходження високооплачуваної роботи більшими принаймі в 1.5 рази.

Суспільство України потребує енергійних та заповзятих людей. Саме такими виходять студенти, проживши найкращі роки в гуртожитках та бібліотеках КНЕУ. Формуванню особистостей з великої букви, допомогає розуміння та підтримка з боку деяких викладачів, що з одного боку викликають чистосердечну повагу за професіоналізм, та з іншого боку студенти просто тягнуться до тих митців, що намагаються не лише видати як найбільше інформації, а й зробити лекцію, семінар, чи що з стороннього погляду неможливо, навіть модульні оцінювання цікавими та захоплюючими.

Людина, що пройшла через усі 5 курсів, може спокійно орієнтуватися на ринку праці, а в разі значно вищого “польоту” відкривати свою справу та вносити свій невеликий, але значний внесок у економіку України.

Якщо кожна людина, змінить для себе психологію, не зважаючи на інших, та в деякій можливій формі допоможе державі у міру сил своїх,- тоді і лише тоді, про Україну почує весь пост індустріальний світ”,- саме цими словами передаються ті настрої, що намагаються передати своїм студентам викладачі. Вони створять умови щоб той, хто захоче навчитися, навчився. В пост- індустріальному суспільстві все помітніша необхідність формування нової еліти держави за рахунок випускників КНЕУ…


1. Реферат на тему Biblical Allusions And Imagery In Steinbeck
2. Реферат Экзистенциализм Жан-Поля Сартра
3. Биография на тему Владимир Семенович Маканин
4. Реферат на тему The Bomb Essay Research Paper Symbiotic relationships
5. Реферат на тему Повышение эффективности функционирования региональной экономики н
6. Курсовая на тему Специализированные языки разметки документов HTML
7. Реферат Становление, развитие и перспективы рынка прав на вредные выбросы парниковых газов
8. Реферат Принципы менеджмента 6
9. Реферат Історичний портрет Олекси Довбуша
10. Курсовая Несовершенная конкуренция и ее влияние на рыночную структуру.