Реферат

Реферат Об рунтування виду присутності і засад маркетингової діяльності компанії на зарубіжних ринках

Работа добавлена на сайт bukvasha.net: 2015-10-28

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 25.1.2025





ЗМІСТ
ВСТУП........................................................................................................ 2

РОЗДІЛ 1.................................................................................................... 3

1.1 Характеристика підприємницької діяльності компанії «Відіван»..... 3

1.2 Управлінська проблема компанії «Відіван» при виході на ринок США 5

РОЗДІЛ 2.................................................................................................... 6

2.1 Аналіз макромаркетингового середовища........................................ 6

2.2 Аналіз мікромаркетингового середовища......................................... 9

2.3 SWOT аналіз.................................................................................... 13

ВИСНОВОК.............................................................................................. 15

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ............................................... 1616





ВСТУП




Вибір оптимальної форми присутності в міжнародному економічному просторі є надзвичайно складним завданням, яке залежить від багатьох факторів: економічних та політичних умов, що склалися на зарубіжному ринку, досвіду здійснення зовнішньоекономічної діяльності суб’єктом підприємництва, розвитку маркетингового відділу компанії, регулярності зовнішньоекономічних операцій та ін.

Торгова марка VD ONE створена англійською компанією VD ONE, яка більше 15 років займається дизайнерськими розробками, моделюванням та виробництвом чоловічого одягу, пропонуючи на ринку практично повну лінію одягу для чоловіків: ділову, повсякденну, верхній одяг, білизну та взуття.

Дизайнерський центр компанії VD ONE знаходиться в Лондоні. Саме там, в центрі найсучасніших модних розробок, створюються колекції торгової марки. Основними характеристиками фірмового одягу можна назвати практичність та функціональність, возведені в стиль. Найбільш зручний, одяг ідеально відповідає часу та став візитною карткою дизайну. Саме ці риси чоловічого одягу VD ONE зробили його товаром, який користується попитом у споживачів.

В середині 90-х років керівництво компанії звернуло увагу на ринки Східної Європи та країн СНД. Та в 1996 році в України з’явилася торгова марка ТОВ „Відіван”. В цей час на ринках склалась парадоксальна ситуація: в економічних умовах, які склалися в цих країнах, виник новий соціальний прошарок молодих та енергійних чоловіків — а чоловічий одяг залишився на рівні старих пропозицій ізанадто респектабельних, зокрема не тільки за зовнішнім виглядом, а й за технологіями.

ТМ „Відіван” розвивалась самостійно, відкривши фірмовий магазин в Києві на Хрещатику, а потім відкрила декілька магазинів у місцях великого потоку споживачів. Потім, розширюючи свій ринок, „Відіван” відправився до регіонів, де було відкрито магазини у великих містах України - Харкові, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Одесі, Миколаєві, Сімферополі, Севастополі та ін. Це дало можливість зробити ТМ „Відіван” впізнаваною.

Протягом декількох років велась потужна рекламна кампанія по просуванню ТМ ”Відіван”. Внаслідок за рахунок вдалої рекламної кампанії і завжди високої якості виробів „Відіван” , оберти компанії стабілізувалися. 

Річний обіг коштів компанії за 2007 рік склав більш ніж 30 млн. грн.

За півтори роки було відкрито 28 магазинів „Відіван” практично во всіх середніх містах України, таких як Мукачево, Хмельницький. В цьому велика заслуга вірної маркетингової стратегії керівництва фірми та появи нового роду діяльності - франчайзингу.

Колекції розробляються для різних вікових категорій чоловіків. Також увага приділяється росту та особливостям фігури чоловіків.

Спостерігаючи за сучасними тенденціями, можна помітити, що серед населення спорт стає модним і таким чином зростає рівень заняття спортом. На лютий компанія „Відіван” планує випуск спортивної колекції для чоловіків.

Партнерами та корпоративними клієнтами компанії „Відіван” є: АВТ „Баварія”; „Атлант - М”; „Phillip Morris”; АК „Аеросвіт”; АК „Ryan Air”; суди України.

Фірма „Відіван” створювала для цих всесвітньо відомих компаній корпоративний одяг. Всі поліцейські Лондона та Нью-Йорка, а також голандські поштальони та ірландські стюардеси носять форму, зроблену в Україні, а конкретніше - на підприємствах фірми „Відіван”. Всі судді також одягнуті в мантії, розроблені дизайнерами „Відіван”. Проводився тендер на пошиття мантії і „Відіван” його виграв.

Потужним підрозділом ТМ „Відіван” є придбана навесні 2005 року Барська швейна фабрика. Ця фабрика спеціалізувалася на виробництві іноземних замовлень.

В травні минулого року компанія „Відіван” вийшла на ринок Росії та успішно розвивається в містах Москва, Таганрог, Ярославль та ін. В Москві розташовано фірмовий магазин „Відіван”, а на фоні цього побудована франчайзингова мережа. На російському ринку багато грошей і великі об’єми. Але на ринку Росії „Відіван” лише зробив першу спробу виходу на іноземний ринок. Наприкінці 2006 року ТМ «Відіван» вийшла на ринок чоловічого одягу США.

Сьогодні фабрика виконує іноземні корпоративні замовлення, це тривалі програми, розраховані на декілька років. Оскільки „Відіван” початково має англійські корні з офісом в Лондоні, а в Україні було відкрито дочірнє підприємство, яке тільки з часом перейшло в українське володіння повністю, фірма притримується західних принципів управління на фабриці.   

РОЗДІЛ 1

1.1 
Характеристика підприємницької діяльності компанії «Відіван»


Для виконання замовлень у великих об’ємах необхідні немалі виробничі потужності. Фірма „Відіван” має два великих виробничих підрозділи.

Перший підрозділ - це ател’є „Відіван”. Воно було заплановано як невелике, гарно оснащений авангардний підрозділ, спочатку розрахований на декілька швей та швейних машин. Поступово він розширився до міні-виробництва. І тепер колектив складається з 20 чоловік, 15 з яких швеї. Ател’є займається розробкой колекцій на майбутній сезон для показів на подіумах. Після чого, враховуючи побажання глядачів, окремі моделі одягу впроваджуються в масове виробництво та надходять до продажу. Традиційно то були колекції ділових чоловічих костюмів.

З часом в ател’є „Відіван” почали надходити замовлення для пошиття одягу невеликими партіями. Завдяки цьому, фірма поступово почала спеціалізуватися на пошитті корпоративного одягу із складним асортиментом. Перше замовлення компанія отримала у 2002 році від мережі піцерій „Телекухня”. Після вдалого співробітництва компанія відчула себе впевнено і почала цікавитись корпоративними замовленнями та брати участь в тендерах.   

Результатом такого рішення було декілька великих замовлень. В 2003 році офіційний дистриб’ютор BMW в Україні АВТ „Баварія” зробили „Відівану”  велике замовлення для презентацій нового виду авто.

Фірма „Атлант-М” також зверталась до „Відіван” з корпоративним замовленням.

 У 2004-5 роках „Відіван” прийняв замовлення від „Phillip Morris”.

У 2005 році „Відіван”  підписав контракт на пошиття корпоративного одягу з компанією „Аеросвіт”. Замовлення складало чоловічу та жіночу форму, а також розроблені за спеціальним дизайном плащі. Для виконання цього замовлення була використана ексклюзивна тканина, якої навіть не існувало.

На даний момент „Відіван” отримав замовлення на розробку корпоративного одягу для магазинів „Duty Free”.

Другим потужним підрозділом ТМ „Відіван” є придбана навесні 2005 року Барська швейна фабрика. Ця фабрика спеціалізувалася на виробництві іноземних замовлень.

В травні минулого року компанія „Відіван” вийшла на ринок Росії та успішно розвивається в містах Москва, Таганрог, Ярославль та ін. В Москві розташовано фірмовий магазин „Відіван”, а на фоні цього побудована франчайзингова мережа. На російському ринку багато грошей і великі об’єми. Але на ринку Росії „Відіван” лише зробив першу спробу виходу на іноземний ринок. Наприкінці 2006 року ТМ «Відіван» вийшла на ринок чоловічого одягу США.

Основною метою фірми «Відіван» є створення багато розгалуженої та мультібрендової компанії-лідера на українському та світовому ринках легкої промисловості.

Більш докладно мету компанії „Відіван” можна сформулювати так:
• будівництво національної мережі монобрендових крамниць чоловічого одягу, взуття та аксесуарів;


створення власної виробничої бази для виробництва експериментальних партій одягу, вдосконалення масових колекцій, розробки дизайну та випуску корпоративного одягу;

• розробка та впровадження нових торгових марок одягу, як дизайнерських, так і для масового споживача;

 розширення ринків збуту за рахунок співробітництва та відкриття власних представництв в містах Росії, країнах Балтії, СНД та Східної Європи.

1.2 Управлінська проблема компанії «Відіван» при виході на ринок США

При виході компанії на закордонний ринок їй необхідно прийняти рішення щодо вибору оптимальної форми присутності на ньому. Серед цих форм виділяють наступні: експорт (прямий, непрямий), форми спільного підприємництва (франчайзинг, кооперація, СП), пряме інвестування. Кожна з них має як переваги так і недоліки. Головним завданням компанії є аналіз умов ведення бізнесу на закордонному ринку та своїх власних можливостей для вибору тієї форми присутності, яка виявиться найкращою.

Отже, головна управлінська проблема компанії «Відіван» на ринку США є розширення долі ринку компанії «Відіван» на ринку чоловічого одягу США.


РОЗДІЛ 2

2.1 Аналіз макромаркетингового середовища


Політико-правові фактори

Підтримки галузі з боку держави є фактором негативним для компанії, оскільки буде відбватися підтримка національних виробників від субсидування імпорту та демпінгу у США, та варіант вирішення проблеми –завдяки порівняно дешевій робочій силі та новому устаткуванню конкурентною перевагою може бути ціна, що поєднується з визнаною на світовому рівні якістю (нижча ціна на одяг такого ж класу).

Фактор стабільної політичної ситуації в США та стабільного законодавства  є позитивним для діяльності компанії, оскільки це порівняно невелика ймовірність прояву ризиків володіння, діяльності, фінансових та форс-мажорних та дає можливість українським виробникам територію для діяльності через сприятливі умови.

Згідно договору про взаємовигідну торгівлю текстильними виробами між Україною та США було відмінено обмежувальні квоти на експорт одягу у США. Цей фактор є позитивним для діяльності компанії, оскільки це дає можливість українським виробникам розширювати обсяг збуту на ринку США.

Економічні фактори

Фактор підвищення купівельної спроможності населення відбувається за рахунок зростання рівня ВВП в США. Рівень ВВП в США постійно зростає. Цей фактор позитивно впливає на економіку країни, на діяльність підприємств, на споживачів та їх добробут і, відповідно, на зростання попиту на продукцію.

Фактор стабільності економічного розвитку США є позитивним для діяльності фірми, оскільки існує наявність сталого попиту та перспективи його зростання.

Про фактор підвищення загального рівня платоспроможного попиту населення можна відзначити, що за даними статистики США загальний рівень доходів населення по США постійно зростає. Це досить вагомий фактор, який безпосередньо має вплив на рівень попиту та обсяги збуту продукції компанії. Даний фактор є позитивним, оскільки він сприяє збільшенню потенційних покупців чоловічого одягу “Відіван”.

Науково-технічні фактори

Про фактор інтенсивного вдосконалення існуючих товарів на ринку можна зазначити, що сьогодні в умовах жорсткої конкуренції відбувається інтенсивне вдосконалення товарів. Відбувається постійна модифікація комплексу маркетингу у відповідності до вимог ринку. В таких умовах, з кожним роком  на ринку США з’являється все більша кількість подібних, схожих за властивостями товарів, які несуть споживачам практично однакові вигоди. Для того, щоб товар отримав конкурентоспроможні переваги в даних умовах, необхідно використовувати маркетингові інструменти, які сприятимуть зростанню рівня попиту і підвищенню обсягів збуту чоловічого одягу.

Оновлення технологій, розвиток науки і техніки в цілому  є негативним для української компанії, оскільки в США відбувається постійний розвиток технологій, за допомогою чого підвищується якість продукції. Варіантом вирішення проблеми, я вважаю, є запровадження новітніх технологій виробництва на території України.

Соціо-культурні фактори

Високий рівень розвитку ділових контактів є позитивним для діяльності компанії, оскільки у американського населення існує потреба у відповідному одязі і це сприяє розширенню збуту.

Збільшення числа молодих професіоналів серед керуючого складу підприємств та їх персоналу є негативним для діяльності компанії, оскільки це покращує перспективи діяльності у США через появу більш рішучих менеджерів, маркетологів. Проблема вирішення - вивчення зарубіжного досвіду управління та підбір кваліфікованих спеціалістів у сферах маркетингу, менеджменту  в Україні.

Підвищення культури споживання населення є позитивним для компанії, оскільки існує наявність попиту і перспективи його підвищення.

Посилення уваги до якісного одягу є позитивним для фірми, оскільки існує можливість акцентувати увагу при просуванні товару саме на його якісних властивостях.

Збільшення в структурі населення людей похилого віку та наявність значної кількості населення українського походження (згуртована та прихильна до національних традицій українська діаспора, яка складається з емігрантів, в тому числі у великих містах, приблизно 1 млн., особливо в Нью-Йорку та Каліфорнії). Цей фактор є позитивним для компанії, оскільки існує значна кількість потенційних споживачів.

Значне збільшення попиту на одяг у населення США теж є позитивним для компанії, оскільки це сприяє формуванню привабливого сегменту.

Серед різних груп факторів можна виділити ті, що здійснюють більш вагомий вплив на діяльність компанії, яка виробляє одяг високої якості для чоловіків. Для визначення впливу кожної групи факторів застосуємо вагові коефіціенти за шкалою від 0 до 1.

Фактори                          Вагові коефіціенти

Політико-правові                     0,20


Разом – 1,00
 
Економічні                               0,30

Соціально-культурні                0,25

Науково-технічні                     0,25

Для проведення заключного аналізу факторів макромаркетингового середовища треба скласти підсумкові таблиці ринкових загроз та можливостей, де оцінюється вплив факторів з урахуванням вагових коефіцієнтів різних груп.

Серед усіх факторів, що становлять загрозу для діяльності ТМ „Відіван”, що виробляє елегантний чоловічий одяг з високоякісних матеріалів, найважливішими є підтримка галузі з боку держави (США), також оновлення технологій, розвиток науки і техніки в цілому (можливість підвищення якості продукції). Ці проблеми можна вирішити завдяки порівняно дешевій робочій силі та новому устаткуванню. Конкурентною перевагою може бути ціна, що поєднується з визнаною на світовому рівні якістю (нижча ціна на одяг такого ж класу), та використання зарубіжного досвіду. Запровадження новітніх технологій виробництва в Україні, конкретно ТМ „Відіван”.

Основними факторами можливості для діяльності компанії, що виробляє елегантний чоловічий одяг з високоякісних матеріалів, є наявність широкого кола споживачів, та наявність зв’язків з закордонними постачальниками, що призводить до можливості отримання високоякісних матеріалів, збільшення попиту на якісний одяг.

Основними факторами можливості для діяльності компанії є прийняття закону, що знижує мито на одяг з України у США. Також що у США зростає рівень ВВП, підвищується купівельна спроможність населення. Все це призводить до можливості підвищення обсягів виробництва та збільшення рівня попиту на продукцію.

Взагалі від компанії потребується певної уваги та зусиль щодо реагування на деформацію факторів зовнішнього впливу.




2.2 Аналіз мікромаркетингового середовища


Постачальники

Можливості налагодження довгострокового співробітництва з постачальниками

Споживачі

Наявність широкого кола потенційних споживачів, можливість узгодження випуску продукції з інтересами та мотивацією різних споживачів.

Платоспроможність споживачів

Конкуренти

Наявність значної кількості конкурентів

Посередники

Ефективність в забезпеченні широкої доступності товарів і доведення їх до цільових ринків. Завдяки своїм контактам, досвіду, спеціалізації і розмаху діяльності посередники пропонують фірмі більш того, що вона звичайно може зробити по-одинці.

З цього списку маркетингові проблеми можуть бути лише з конкурентами. У той-же час усі інші представники мікромаркетингового середовища представляють саме маркетингові можливості.

Отже, існує можливість налагодження довгострокового співробітництва з постачальниками та можливість збільшення споживачів через безперервний випуск продукції з інтересами та мотивацією різних споживачів. Також існує можливість підвищити ефективність в забезпеченні широкої доступності товарів і доведення їх до цільових ринків завдяки посередникам. Завдяки їх контактам, досвіду, спеціалізації і розмаху діяльності.

А проблемами є наявність значної кількості конкурентів. Цю проблему можна вирішити завдяки порівняно дешевій робочій силі та новому устаткуванню конкурентною перевагою може бути ціна,що поєднується з визнаною на світовому рівні якістю (нижча ціна на одяг такого ж класу).

Конкуренти

Аналіз конкурентів передбачає дослідження та оцінку діяльності конкурентів і включає загальну інформацію про ринки, а також деталізовану про окремі  компанії. На даний момент часу на ринку США існує велика кількість конкурентів:

Dolce & Gabbana

Дольче і Габбана розпочали свою справу у 1985 році з жіночим одягом. А вийшли на міжнародний ринок наприкінці 80х років. У квітні 1989 року фірма запускає першу колекційну лінію для чоловіків. Крім колекцій високої моди вони роблять ще й варіанти, що називається, для вулиці, і одяг у молодіжному стилі. На сьогоднішній день торговий оборот Dolce & Gabbana складає порядку 650 млн. італійських лір, а бутіки з'являються в найбільших містах Європи, США й Азії.

Burberry

Компанія є однією з відомих виробників дорогого жіночого та чоловічого одягу. Oбсяг продажів компанії Burberry у 2006 р. склав $934, 4 млн. Число співробітників - понад 3600 чоловік. Магазини „Burberry” є у Франції, Німеччині, Китаї, Японії, Іспанії, Швейцарії, США, навіть в Україні. Усього близько 150 магазинів і відділів в універмагах.

„Giorgio Armani S.P.A

Джорджіо Армані - один з найбільш впливових модельєрів XX століття. Він радикально змінив закони моди. Він усунув зайві прикраси й увів у діловий і вечірній туалети спортивні елементи, створив особливий розкріпачений стиль, що визначає сучасний гардероб чоловіків і жінок в усьому світі. Джорджио Армані особисто бере участь у розробці та практичному здійсненні стратегії компанії і контролює всі питання, які зв'язані з маркетингом. У 1987 - 1997 роках Армані запускає лінії окулярів, трикотажу, одягу для занять лижним спортом, аксесуарів для гольфа і годин. Сьогодні Джорджио Армані є головою ради директорів і одноособовим власником контрольного пакета акцій холдингу "Giorgio Armani S.P.A.", що нараховує 2923 співробітника. У 2005 році річний доход холдингу склав 1680 мільярдів італійських лір.

Trussardi

Погляд на одяг класичний, але в той же час новаторський, із щедрим використанням самих прекрасних тканин. Невід'ємною ознакою торговельної марки є висока точність виробництва й ретельний відбір матеріалів. Його вартість оцінена в $1,7 млрд у щорічному рейтингу ведучих брендів за 2006 рік, що становиться консалтинговою фірмою Inerbrand.

Однією з серйозних загроз є наявність великої кількості потужних конкурентів, перерахованих вище. Проте завдяки порівняно дешевій робочій силі та новому устаткуванню конкурентною перевагою може бути ціна, що поєднується з визнаною на світовому рівні якістю (нижча ціна на одяг такого ж класу).

Споживачі

Існує досить широке коло споживачів одягу від торгової марки “Відіван”.

Значний сегмент ринку становлять чоловіки середнього віку, що дбають про свій зовнішній вигляд. В одязі їх хвилює престижність бренду, консервативність стилю, елегантність, висока якість матеріалу, добротність, комфортність. Одяг має відповідати їх статусу в суспільстві. Переважну частку становлять молоді чоловіки (студенти), що також дбають про свій зовнішній вигляд. Але вони надають перевагу сучасності дизайну, наявності модних елементів та дешевизні. Відповідно до різних соціального статусу і рівня добробуту споживачів „Відіван” створив чотири лінії чоловічого одягу, що на мій погляд охоплюють усі категорії чоловічого населення — від студентів до заможних людей зрілого віку. Такому поділу відповідаєі цінова політика компанії щодо різних груп споживачів.
1. Марка „Відіван”— найбільш дешева торгова марка. Вартість костюму — до 500 грн. Для неї використовуються вітчизняні напівбавовняні тканини. У цій лінії ціна виробів варіюється в залежності від моделі.

2. Дещо дорожча марка - “Відіван One” (до 1000 грн.). Тут використовуються тканини, прикладні матеріали і фурнітура імпортного виробництва.

3. Лінія-ексклюзив „Відіван” — для забезпечених людей. Костюми для цієї лінії виготовляються з елітних сучасних тканин. В асортименті — класичні костюми і сучасні смокінги. Вироби випускаються невеликими серіями вартістю від 1000 грн.

Також, якщо одяг виробляється для показів, а не для продажу, то цей одяг випускається в єдиному екземплярі і відноситься до лінії - ексклюзив „Відіван”(колекційний одяг) – від 5000 тис. грн.

4. „Відіван sport” — нещодавно „Відіван” випустив серію зручного елегантного одягу для відпочинку: куртки, джинси, сорочки, футболки тощо.

Посередники

Оскільки ТМ „Відіван” ще не вийшла на ринок США, то на ринку ще відсутні вітчизняні постачальники, які могли б забезпечувати якісними матеріалами.

 Зведемо вище перелічені фактори у таблицях, в яких визначається важливість кожного фактору з урахуванням значимості групи факторів, до якої він належить:

Конкуренти 0,30

Постачальники     0,20

Споживачі             0,25

Контактні групи    0,05

Посередники        0,20

Серед усіх факторів, що становлять загрозу для діяльності компанії, що виробляє елегантний чоловічий одяг з високоякісних матеріалів, найбільш важливим є наявність активної конкуренції. Цю проблему можна вирішити завдяки виробництву одягу більш вищої якості та встановлення на неї конкурентних цін.

Основними факторами можливості для діяльності компанії є можливість збільшення споживачів через безперервний випуск продукції з інтересами та мотивацією різних споживачів, та можливість налагодження довгострокового співробітництва з постачальниками, що призводить до можливості отримання високоякісних матеріалів, збільшення попиту на якісний одяг. Також можливість підвищити ефективність в забезпеченні широкої доступності товарів і доведення їх до цільових ринків завдяки посередникам. Завдяки їх контактам, досвіду, спеціалізації і розмаху діяльності.





2.3 SWOT аналіз


Сильні сторони


Слабкі сторони


1. імідж концерну;

2. налагоджені зв’язки зі збуту;

3. великий досвід роботи;

4. найсучасніші технології;

5.вироби відповідають високим вимогам світових стандартів якості;

6.наявність широкого кола споживачів;

7. широкий асортимент одягу;

8.дотримання договірних зобов'язань;

9.використання високоякісної сировини і матеріалів;

10.екологічно безпечний одяг для здоров’я;

11.немає митних тарифів на український чоловічий одяг в США;

12.високий рівень доходів населення;

13. стабільна економічна та політична ситуація в США;

14.гнучка система ціноутворення.

1.залежність від зовнішніх постачальників сировини та устаткування;

2. відсутність ефективної реклами;

3.нестача висококваліфікованих кадрів у відділі маркетингу (слабкий маркетинг, нестача міжнародних  маркетингових досліджень)



Можливості

Загрози

1.розширення збуту в США;

2.збільшення виробів та розширення асортименту (окуляри, парфуми);

3.розширення і відновлення модельного ряду, удосконалювання конструкції виробів;


4.підвищення якості маркетингу;

5.наявність сталого попиту та перспективи його зміни;

6.постійне підвищення рівня якості виробів;

7.сприяння максимальної гнучкості виробництва для забезпечення виконання індивідуальних побажань споживача.

1.посилення конкуренції на міжнародному ринку (особливо серед орендованого одягу);

2.Підтримка галузі з боку держави (США).





Отже, серед усіх факторів, що становлять загрозу для діяльності ТМ „Відіван”, що виробляє елегантний чоловічий одяг з високоякісних матеріалів, найважливішими є підтримка галузі з боку держави (США). Також оновлення технологій, розвиток науки і техніки в цілому, через що існує можливість підвищення якості американської продукції. Постійно збільшується кількість молодих професіоналів серед керуючого складу підприємств та їх персоналу.

Ці проблеми можна вирішити для української компанії. Цю проблему можна вирішити завдяки порівняно дешевій робочій силі та новому устаткуванню конкурентною перевагою може бути ціна, що поєднується з визнаною на світовому рівні якістю (нижча ціна на одяг такого ж класу), та використання зарубіжного досвіду (вивчення зарубіжного досвіду управління та підбір кваліфікованих спеціалістів у сферах маркетингу та менеджменту), запровадження новітніх технологій виробництва в Україні тощо.

Основними факторами можливості для діяльності ТМ „Відіван” є наявність широкого кола споживачів, та наявність зв’язків з закордонними постачальниками, що призводить до можливості отримання високоякісних матеріалів, збільшення попиту на якісний одяг. Можливістю є прийняття закону, що знижує мито на одяг з України у США, і те, що у США зростає рівень ВВП, підвищується купівельна спроможність населення, що призводить до можливості підвищення обсягів виробництва та збільшення рівня попиту на продукцію.

Взагалі від компанії потребується певної уваги та зусиль щодо реагування на деформацію факторів зовнішнього впливу




ВИСНОВОК
На підставі проведеного дослідження, можна зробити наступні висновки.

Компанія «Відіван» має усі дані для виходу на ринок США. Це вказано в аналізі макро- і мікро-маркетинговому аналізі. Але при цьому основним негативним фактором є саме конкуренти.

Для подальшого успішного функціонування компанії «Відіван» на ринку США необхідно застосувати слідуюче: Підвищення якості продукції, встановлення на неї конкурентних цін ; Можливість стабільного розвитку та розширення діяльності компанії ; Використання засобів просування ; Можливість підвищення обсягів виробництва та збільшення рівня попиту на продукцію ; Використання кредитів з максимальною корисністю, можливість розширення діяльності компанії ; Наявність сталого попиту та перспективи його збільшення ; Підвищення якості продукції, зменшення її собівартості ; Потреба у відповідному одязі населення ; Вивчення зарубіжного досвіду управління та підбір кваліфікованих ; Наявність D і перспективи його підвищення ; Можливість акцентувати увагу при просуванні товару саме на його якісних властивостях ; Значна кількість потенційних споживачів ; Підвищення можливості розширення збуту ; Підвищення можливості розширення збуту ; Продовжувати розширювати асортимент продукції ; Позиціонування своєї компанії як найкращої .




СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1.     Каніщенко О.Л. Міжнародний маркетинг у діяльності українських підприємств: Монографія. – К.: Знання-Прес, 2007. – 360 с.: іл.

2.     Котлер Ф. Маркетинг менеджмент. Экспресс-курс. 2-е изд. / Пер. с англ. под ред. С.Г. Божук. – СПб.: Питер, 2006. – 464 с.: ил.


3.     Котлер Ф. Основы маркетинга. Краткий курс.: Пер. с англ. – М.: Издательский дом «Вильямс», 2007. – 656 с.: ил.


4.     Старостина А.А. Маркетинговые исследования.: – М.: Издательский дом «Вильямс», 2001. – 320 с.: ил.


5.     World Investment Report 2008



1. Курсовая на тему Графические работы на уроках стереометрии в средней школе
2. Контрольная работа на тему Русская литература первой трети XIX века
3. Курсовая Стандартизация эмпирических индикаторов
4. Сочинение на тему Литературный герой ФРАНЦ МООР
5. Реферат на тему Emancipation Proclamation Essay Research Paper The Emancipation
6. Реферат на тему Euthanasia Essay Research Paper Is euthanasia the
7. Доклад Боция-клоун дала потомство
8. Доклад на тему Дефекты эффекты в стереотипах рекламной продукции
9. Реферат на тему Trade Protectionism Essay Research Paper Protection is
10. Доклад Гаучо, легендарные латиноамериканские ковбои